Opublikowano

Soul Body Fusion®

Co to jest Soul Body Fusion® ?


Soul Body Fusion® jest techniką, służącą uzdrawianiu i osiąganiu pełni człowieczeństwa. Jej autorka Jonette Crowley jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji, dedykowanej duchowej transformacji. Jonette jest badaczką i odkrywczynią na płaszczyznach wewnętrznych oraz aktywnie podróżuje po świecie, zdobywając coraz to nowsze doświadczenia. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania oraz wyjątkową możliwością otrzymywania energii, która umożliwia doznawanie ludziom ich własnej, wewnętrznej prawdy.

Każdy z nas jest połączony ze swoją duszą, jednak z powodu smutku, wstrząsów, traum, rozczarowań i cierpienia w życiu, połączenie to słabnie. Tracimy bezpośredni kontakt z naszą energią duchową, z naszym Potencjałem i coraz ciężej jest odnaleźć równowagę.
Także szalony tryb życia, pęd i pośpiech mogą osłabiać połączenie ze wspaniałą energią, pochodzącą prosto z naszego źródła. A przecież każdy z nas, szczególnie żyjąc szybko, chciałby czuć swoją siłę i z niej korzystać.
Warto jednak pamiętać, że SBF jest metodą nie tylko dla osób, które czują, że utraciły połączenie ze sobą.
To niezwykłe narzędzie, pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

Fizycznym
Emocjonalnym
Mentalnym
Dychowym

To wspaniały sposób dla osób mocno zanurzonych w duchowości, aby poczuć harmonię i nawiązać bezpośredni kontakt z Duszą i Przewodnictwem.