Jaki jestem – O mnie

O MnieJestem właścicielem dwóch firm działających na terenie Polski i Francji. Fundamentem mojego życia jest Rodzina. Początek mojej nowej drogi rozpoczął się od wizyty w Brazylii. Poznałem tam wspaniałych ludzi i przeżyłem szereg niesamowitych doświadczeń. Taki był początek szukania i poznawania, następnie poprzez Reiki, Soul Body Fusion i Hunę, poszerzałem swoją wiedzę duchową. Tak naprawdę to ta ostatnia, wywarła niesamowite zmiany w moim życiu. Jestem bardzo wdzięczny mojej wspaniałej nauczycielce Teresie Słabikowskiej za podzielenie się wiedzą z HUNY, która stała się dla mnie fundamentem i podstawą postrzegania prawdziwego Świata i Ludzkości.

Pogłębianie wiedzy duchowej i doświadczenia fizyczne na różnych poziomach, spowodowało stworzenie urządzenia o nazwie EMITER. Jest to przyrząd odziaływujący na biopole człowieka.

Dzięki szerokim zainteresowaniom, moją uwagę zwróciły urządzenia produkowane w Rosji przez inżyniera Pana Mitina Alekseja Walerjewicza, który jest Głównym inżynierem w kompleksie nuklearnym Kurczatowa – Technologie energetyczne w transporcie ” w Narodowym Centrum Badawczym „Kurchatov Institute”. Byłem zafascynowany prostotą i precyzją stosowanych przez niego zasad medycyny informacyjnej. Posiada on tak jak i jego koledzy wiedzę i doświadczenia w dużej mierze bardziej zaawansowane niż te, które dostępne są dla nas na co dzień. Od tego momentu rozpoczęło się poszerzanie mojej wiedzy i współpraca z nim. W przeszłości człowiek zawierzał troskę o swoją pomyślność innym. W tym szczególnym czasie, na początku XXI wieku, coraz więcej ludzi zaczyna brać odpowiedzialność za swoje warunki życia i zdrowie we własne ręce. Pomagać w tym mogą urządzenia do podnoszenia energii, które można uznać za magiczne urządzenia.

Człowiek ma bardzo duży potencjał, ale nasza energia nie pozwala nam panować nad naturą. Ale tę sytuację można zmienić. Jeśli dasz człowiekowi zastrzyk energii, dasz mu specjalne urządzenia do kontrolowania świata, zjawisk naturalnych, a energia otrzymana przez człowieka z urządzenia da nowe spojrzenie na świat. Wykorzystanie tej wiedzy może być początkiem tworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich istnień.


Pozdrawiam serdecznie i ciepło,
Tomasz